MÖBLER / Bord / Skrivbord 10403282
nr 1040 3282
Skrivbord
1890-tal, längd: 110 cm, djup: 69 cm, höjd: 80 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 30 maj 2016
kl 19:39:18
600 kr
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)